Turne

Humor & Kanari - Turne 2024

26.01: Stjørdal, Kimen Kulturhus, PREMIERE!  Billetter finner du her!   UTSOLGT

30.01: Orkanger Kulturscene, Billetter finner du her!  UTSOLGT!

31.01: Orkanger Kulturscene EKSTRA: Billetter finner du her!

31.01: Melhus Kultursal, Billetter finner du her!   UTSOLGT

01.02: Surnadal Kulturhus, Billetter finner du her!

07.02: Levanger, Festiviteten, Billetter finner du her!   UTSOLGT

08.02: Frøya Kulturhus, Billetter finner du her!

10.02: Foldereid Samfunnshus, Billetter finner du her!

27.02: Inderøy Kulturhus, Billetter finner du her! FÅ BILL!

28.02: Støren Kulturhus, Billetter finner du her!   FÅ BILL!

05.03: Sunndalsøra, Sunndal Kulturhus, Billetter finner du her!

06.03: Kristiansund, Kulturfabrikken, Billetter finner du her!

07.03: Midsund, Bygdheim Forsamlingshus, Billetter finner du her!

08.03: Smøla, Vestsmøla Samfunnshus, Billetter finner du her!

09.03: Aure Arena, Billetter finner du her!

13.03: Grong, Kuben Kulturhus, Billetter finner du her!

14.03: Verdal, Turneteatret, Billetter finner du her!  FÅ BILL!

14.03: Verdal Turneteatret EKSTRA KL2100! Billetter kommer her!

15.03: Namsos Kulturhus, Billetter finner du her!

16.03: Steinkjer Kulturhus, Billetter finner du her!    FÅ BILL!

05.04: Trondheim, Olavshallen kl1830, Billetter finner du her!   EKSTRA!

06.04: Trondheim, Olavshallen kl1830, Billetter finner du her!   FÅ BILL!

06.04: Trondheim, Olavshallen kl2100, Billetter finner du her!    EKSTRA!

07.04: Frosta, Magnushall, Billetter finner du her!

08.04: Åfjord, Å Aktivitetshus, Billetter finner du her!

09.04: Bjugn Kulturhus, Billetter finner du her!

10.04: Rissa, Bojersalen, Billetter finner du her!

11.04: Leksvik, Smia, Billetter finner du her!

16.04: Røyrvik Samfunnshus, Billetter finner du her!

17.04: Brønnøysund Samfunnshus, Billetter finner du her!

18.04: Kolvereid, Nærøysund Kulturhus, Billetter finner du her!


Høstturne:

14.09: Stjørdal, Kimen Kulturhus EKSTRA, Billetter finner du her!



Tidligere turneer:

2023


Turne - Artighet varer lengst!

2023:

Høst-turne! 

12.09: Steinsdalen i Osen, Fjellheim, Billetter: www.ebillett.no

13.09: Sørfjorden, Fritun, Billetter: www.ebillett.no

14.09: Lensvik Samfunnshus, Billetter: www.ebillett.no

26.09: Berkåk Kultursal, Billetter: www.ebillett.no

27.09: Dovre Samfunnshus, Billetter: www.ebillett.no

28.09: Lom, Utgard Fleirbrukshus, Billetter: www.ebillett.no

29.09: Tresfjord, Tresheim, Billetter: www.ebillett.no

30.09: Molde, Storsalen v Molde Kulturskole, Billetter: www.ebilletter.no

03.10: Rørvik Samfunnhus, Billetter: www.ebillett.no

04.10: Namsos Kulturhus, Billetter: www.namsos.kulturhus.no  EKSTRA!

05.10: Steinkjer, NYE Steinkjer Kulturhus, Billetter: www.steinkjerkulturhus.no  EKSTRA EKSTRA!

06.10: Verdal, Turneteatret, Billetter: www.turneteatret.no  EKSTRA!

31.10: Løkken Verk, Løkken Kulturhus. Billetter: www.ebillett.no

01.11: Kyrksæterøra, Hemne Samfunnshus. Billetter: www.ebillett.no

02.11: Meråker Samfunnshus, Billetter: www.ebillett.no

08.11: Selbu, Tælet Kultursal, Billetter: www.taletkultursal.no, EKSTRA!

09.11: Røros, Storstuggu, Billetter: www.storstuggu.no EKSTRA!

10.11: Trondheim, Olavshallen, Billetter: www.olavshallen.no Kl1830 EKSTRA!

11.11: Trondheim, Olavshallen, Billetter: www.olavshallen.no Kl1600 EKSTRA EKSTRA!

11.11: Trondheim, Olavshallen, Billetter: www.olavshallen.no Kl1830 EKSTRA!

14.-16.11: Gran Canaria, Billetter og info, se her: 


Tidligere i 2023:

23.01: Rissa, Bojersalen, Billetter: www.kulco.no

24.01: Leksvik, Smia, Billetter: www.kulco.no

25.01: Frøya Kulturhus, Billetter: froyaarena.no

26.01: Levanger , Festiviteten, Billetter: www.festivitetenlevanger.no FÅ BILL

26.01: Levanger , Festiviteten, Billetter: www.festivitetenlevanger.no EKSTRAFORESTILLING

30.01: Selbu, Tælet Kultursal, Billetter: www.taletkultursal.no

31.01: Steinkjer, Dampsaga, Billetter: www.dampsaga.no EKSTRA

01.02: Inderøy Kulturhus, Billetter: www.inderoy.kulturhus.no UTSOLGT

02.02: Kimen Kulturhus, Stjørdal,Billetter: www.kimenkulturhus.no EKSTRA

08.02: Kolvereid, Nærøysund Kulturhus, Billetter: www.kulturinaroy.no UTSOLGT

09.02: Klæbu Kulturhus, Billetter: www.ebillett.no

10.02: Tynset Kulturhus, Billetter: www.tynsetkulturhus.no

11.02: Oppdal Kulturhus, Billetter: www.oppdalkulturhus.no

28.02: Orkanger, Orkland Kulturscene, Billetter: www.orklandkultur.no EKSTRA

01.03: Røros, Storstuggu, Billetter: www.storstuggu.no

02.03: Ørland Kultursenter, Billetter: www.orlandkultursenter.no

15.03: Melhus Kultursal, Billetter: www.melhuskulturen.no EKSTRA

16.03: Støren Kulturhus, Billetter: www.storenkulturhus.no kl1830: UTSOLGT

16.03: Støren Kulturhus, Billetter: www.storenkulturhus.no kl2100: EKSTRA

17.03: Trondheim, Olavshallen, Billetter: www.olavshallen.no Kl1830 UTSOLGT

17.03: Trondheim, Olavshallen, Billetter: www.olavshallen.no Kl2100 UTSOLGT

18.03: Trondheim, Olavshallen, Billetter: www.olavshallen.no Kl1830 UTSOLGT

18.03: Trondheim, Olavshallen, Billetter: www.olavshallen.no Kl2100 UTSOLGT

19.03: Alvdal, Kulturstua, Billetter: www.alvdalkultur.no

20.03: Lillehammer, Banken, Billetter: www.kulturhusetbanken.no

21.03: Ringsaker, Prøysenhuset, Billetter: www.proysenhuset.no

22.03: Otta Kulturhus, Billetter: www.ottakulturhus.no

24.04: Brønnøysund Samfunnshus, Billetter: www.ebillett.no

25.04: Vega, Folkets Hus. Billetter: www.ebillett.no

26.04: Sandnessjøen, Kulturbadet, Billetter: www.kulturbadet.no

27.04: Mosjøen Kulturhus, Billetter: www.mosjoenkulturhus.no

08.05: Åfjord, Å! Aktivitetshus, Billetter: www.afjord.no

09.05: Aure Arena, Billetter: www.ebillett.no/aurearena

10.05: Aukra Kulturhus, Billetter: www.aukrakulturhus.no

11.05: Batnfjord Samfunnshus, Billetter: www.ebillett.no/krbshow

12.06: Brekkvasselv Samfunnshus, Billetter: www.ebillett.no/krbshow

13.06: Trofors, Granedagene 2023. Mere info finner du her

14.06: Snåsa Kulturscene, Billetter: www.ebillett.no/krbshow

07.07: Høylandet, Norsk Revyfestival, Billetter: www.norskrevyfestival.no


2022:

16.09: Kimen Kulturhus, Stjørdal  PREMIERE!,  Billetter: www.kimenkulturhus.no

17.09: Kimen Kulturhus, Stjørdal EKSTRA,   Billetter: www.kimenkulturhus.no

20.09: Bjugn Kulturhus,  Billetter: www.bjugnkulturhus.no

21.09: Orkanger, Orkland Kulturscene,  Billetter: www.orklandkultur.no

22.09: Melhus Kultursal, Billetter: www.melhuskulturen.no

23.09: Steinkjer, Dampsaga, Billetter: www.dampsaga.no

27.09: Surnadal Kulturhus,  Billetter: www.surnadal-kulturhus.no

28.09: Sunndalsøra, Sunndal Kulturhus,  Billetter: www.sunndalkulturhus.no

29.09: Åndalsnes, Rauma Kulturhus,  Billetter: www.raumakulturhus.no

30.09: Kristiansund, Kulturfabrikken,  Billetter: www.kulturfabrikken.com

01.10: Verdal, Turneteatret, Billetter: www.turneteatret.no

02.10: Namsos Kulturhus,  Billetter: www.namsos.kulturhus.no

06.10: Grong, Kulturhuset Kuben,  Billetter: www.kulturhusetkuben.no

18.10: Holtålen, Hovet,  Billetter: www.kultar.no

19.10: Frosta, Magnushall,  Billetter: www.kultar.no

20.10: Malvik, Bruket,  Billetter: www.malvik.kommune.no